Badania sportowe - 20.09. godz. 19.00 - biuro klubu!

W związku z nadejściem nowego sezonu piłkarskiego 2018/2019 niezbędne jest wykonanie badań sportowych, które pozwolą na udział w rozgrywkach sportowych. W związku z powyższym bardzo proszę o możliwie szybkie wykonanie badań w celu podbicia karty zdrowia zawodnika. Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Wykonać w dowolnej przychodni na własną rękę komplet badań: EKG, morfologię, mocz oraz wypełnić ankietę sportową (do pobrania ze strony http://widoklublin.pl/badania-sportowe). Z otrzymanymi wynikami udać się do współpracującej z naszym klubem Panią Doktor - Agatą Koprianiuk-Sowińską, która będzie przyjmować w najbliższy czwartek 20.09 o godzinie 19.00 w biurze naszego klubu - ul.Filaretów 44/201. Koszt podbicia karty zdrowia wynosi 25 zł.

2. Umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego i wziąć skierowanie do przychodni medycyny sportowej. Następnie należy skontaktować się z przychodnią w celu umówienia wizyty podczas której wykonuje się komplet brań oraz otrzymuje zaświadczenie.