Deichmann - V kolejka - grupa niebieska!

Przed nami piąta kolejka w ramach Minimistrzostw Deichmann 2018. W sobotę 12 maja na boisku ze sztuczną nawierzchnią, które znajduje się przy ul. Poturzyńskiej 2 (SP nr 16) grać będziemy kolejne dwa mecze. Zbiórka na turniej jest o godzinie 11.10 z tyłu szkoły przy wejściu do szatni (od strony boiska). Grać będziemy według następującego harmonogramu:

11.30 Kamerun - Madagaskar (boisko Czerwone)

13.10 Kamerun - Irlandia (boisko Czerwone)

Ze względu na inne obowiązki pierwszy mecz prowadzić będzie trener grupy czerwonej rocznika 2009 - Arkadiusz Perduta.

Bardzo proszę o punktualność oraz o dopilnowanie żeby chłopcy zabrali ze sobą: stroje meczowe, odpowiednie buty (halówki lub turfy), ochraniacze oraz butelkę wody. W razie planowanej lub losowej nieobecności proszę o natychmiastową informację telefoniczną.

Trener Jacek