Minimistrzostwa Deichmann 2018! - Grupa Niebieska - I kolejka 7.04.

W sobotę 7 kwietnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią które znajduje się przy ul. Poturzyńskiej 2 (SP nr 16) grać będziemy I kolejkę turnieju Minimistrzostwa Deichmann 2018. Udział w turnieju biorą wcześniej wytypowani chłopcy, którzy przed pierwszym meczem otrzymają komplety meczowe (koszulka, spodenki, getry). Zbiórka na turniej jest o godzinie 12.30 z tyłu szkoły przy wejściu do sztani (od strony boiska). Tego dnia grać będziemy dwa mecze (2x10 - jeden mecz) według następującego harmonogramu:

13.10 - Honduras - Kamerun (boisko ZIELONE)

14.25 - Kamerun - Szkocja (boisko CZERWONE)

Bardzo proszę o punktualność oraz o dopilnowanie żeby chłopcy zabrali ze sobą: odpowiednią odzież (w razie chłodnej pogody coś do założenia pod spód stroju piłkarskiego), odpowiednie buty (halówki lub turfy), ochraniacze oraz butelkę wody. W razie planowanej lub losowej nieobecności proszę o natychmiastową informację telefoniczną.

Trener Jacek